ul. Stefana Batorego 19, 41-506 Chorzów
571 039 040

Tytuł wpisu

Ado Med 2

Nasza placówka świadczy kompleksowe usługi z zakresu Medycyny Pracy oraz specjalne pakiety usług medycznych.

Przychodnia ADO-MED 2 jest nowoczesnym wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym na rynku usług medycznych od 1991r. Ten długoletni okres działalności pozwolił nam zdobyć duże doświadczenie i poznać potrzeby naszych pacjentów.

Wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom pragniemy zaproponować Państwu  program opieki medycznej dla firm zawierający trzy różne pakiety (dokładny opis w załączeniu). Zakres pakietowych usług może zostać indywidualnie dostosowywany do Państwa potrzeb i struktury zatrudnienia.

Pragniemy zaznaczyć, iż zapewnienie abonamentowego serwisu medycznego pracownikom to inwestycja, która zwraca się w postaci większego zaangażowania w pracę i lojalność, dobrej kondycji zdrowotnej, a co za tym idzie zmniejszenia absencji chorobowej oraz zadowolenia.

Godnym uwagi jest również fakt, iż od 01.01.07r. zostały wprowadzone zmiany w Ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych i w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. W art. 23 ust. 1 ustawy  o PIT został uchylony pkt 60 dotyczący kosztów finansowania prywatnej opieki medycznej. W związku z powyższym mogą Państwo zaliczyć jako koszt podatkowy wszystkie wydatki poniesione na usługi medyczne dla pracowników, co oczywiście zredukuje koszty pracownicze.

Nasza firma gwarantuje wysoką jakość usług, profesjonalną obsługę medyczną i terminową realizację zobowiązań, co potwierdza uzyskany Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 oraz otrzymany Medal Europejski i bogata lista referencyjna (załącznik nr 2 ).

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

3 kwietnia 2019r.
Ado Med 2
Powrót