ul. Stefana Batorego 19, 41-506 Chorzów
571 039 040
Ado Med 2
Kilka słów o naszej przychodni

W latach 2003, 2004 i 2005 roku firma została uhonorowana Medalem Europejskim, prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club (promującym produkty i usługi spełniające standardy europejskie). W 2005r. i 2006r. placówka, jako jeden z dwóch śląskich niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej został wyróżniony przez ogólnopolska gazetę Rzeczypospolita. Posiadamy także system Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000, który gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług.

 

Siedziba znajduje się w Chorzowie przy ul. St. Batorego 19.

Poradnia od początku istnienia zapewnia okolicznym mieszkańcom podstawową opiekę medyczną. Nasi pacjenci mają dostęp do wielospecjalistycznej opieki medycznej w poradniach takich jak: chirurgiczna, profilaktyki schorzeń piersi, chorób tarczycy, proktologiczna, ortopedyczna, ginekologiczna, onkologiczna, kardiologiczna, otolaryngologiczna, neurologiczna, endokrynologiczna.

 

Wychodząc naprzeciw rosnącej trosce pracodawcy o zdrowie pracowników zapewniamy zaplecze medyczne w postaci Medycyny Pracy i Pracowni Psychologicznej. Wykonujemy badania lekarskie profilaktyczne i sanitarne oraz badania psychologiczne i psychotechniczne. Zapewniamy badania dla pracowników na stanowiskach z zagrożeniami zawodowymi, a także badania dla kierowców ubiegających się o przyjęcie na kurs prawa jazdy, przedłużających uprawnienia do kierowania pojazdami jak również badania dla kierowców zawodowych. Nowoczesna aparatura umożliwia wykonywanie badań z zakresie RTG, USG (aparaty USG posiadają kolorowy Doppler oraz Power Doppler) oraz badań mammograficznych (aparat najnowszej generacji). 
Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami analitycznymi, ośrodkiem tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego oraz z pracownią badań histopatologicznych.

Ado Med 2
Ado Med 2

 

Godnym zaznaczenia jest fakt, iż zarówno infrastruktura jak i zaplecze techniczne NZOZ ADO-MED 2 jest na wysokim poziomie. Zapewniamy najwyższą jakość usług poprzez wykwalifikowany personel medyczny. Nasi pracownicy służą radą i pomocą w każdej sytuacji. Gwarantujemy kompleksową opiekę medyczną oraz szybki dostęp do usług medycznych. Spełniamy oczekiwania zarówno indywidualnych klientów, jak i dużych przedsiębiorstw.