• header1.jpg
 • header2.jpg
 • header3.jpg
 • header4.jpg
 • header5.jpg
 • header6.jpg

umow sie

praca dla Ciebie

stomatologia

WIELKI EVENT V1

Poradnia Dermatologiczna

       

Rozwój cywilizacji oraz sposób żywienia i życia codziennego prowadzi dość często do pojawienia się różnorodnych zmian skórnych, jako efektu ubocznego wpływu otaczającego nas środowiska na organizm człowieka. Zmiany skórne mogą być związanie nie tylko z bezpośrednim działaniem na skórę takich czynników, jak słońce, alergeny, wysoka i niska temperatura otoczenia, bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, ale również mogą występować w przebiegu chorób.

Brak odpowiedniej profilaktyki z zakresu dbania o skórę, szczególnie w przypadku trądziku, może przyczynić się do powstawania blizn i trwałych zmian czy przebarwień skóry. Nieleczone choroby wywołane pasożytami bądź bakteriami, z czasem zaczynają dotykać coraz większych powierzchni skórnych, a co za tym idzie - ich leczenie staje się dłuższym procesem, niż byłoby to w przypadku wczesnego wykrycia choroby. W skrajnych przypadkach niektóre zmiany skórne mogą prowadzić do rozwoju zmian nowotworowych.

Choroby skóry łatwo zauważyć, gdyż zazwyczaj objawiają się przez miejscowe zaczerwienienia skóry, wysypkę, czy inne, wyżej wymienione wykwity skórne. Niejednokrotnie chorobom skóry towarzyszy też nieprzyjemne uczucie swędzenia czy pieczenia. Jeżeli objawy te trwają kilka dni, jest to pierwszy sygnał, że należy jak najprędzej zasięgnąć porady lekarza dermatologa.

Nasza poradnia dermatologiczna zapewnia w szczególności konsultację lekarzy:
- dermatologów
- dermatologów estetycznych
- chirurgów-plastyków.

W celach profilaktycznych warto zasięgnąć konsultacji dermatologicznej przynajmniej raz w roku. Lekarz dermatolog poradzi jak dbać o skórę z problemami, wybierze odpowiednią metodę leczenia, podpowie jak eliminować pojawiające się, nieprzyjemne, widoczne zmiany na skórze i jak im zapobiegać. Dermatolog estetyczny oceni stan skóry i udzieli informacji, w jaki sposób najlepiej dbać o skórę, jakich kosmetyków używać, jak nawilżać i natłuszczać skórę tak, by jak najdłużej pozostała młoda i zdrowa.

W ramach poradni dermatologicznej zapewniamy naszym pacjentom dostęp do pełnej diagnostyki laboratoryjnej, immunologicznej, bakteriologicznej i mikologicznej, badań cytologicznych skóry pobranych w czasie biopsji, testów alergicznych punktowych.

Lekarz przyjmujący:
- lek. med. Bogumiła Jankiewicz-Bazger (specjalista dermatolog- wenerolog)

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Aktualne Promocje!

Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych promocjach na różnego rodzaju usługi i zabiegi medyczne.

Beauty Salon

Więcej...

Badanie Płodu 4D

Najnowocześniejszy sprzęt stosowany w naszej placówce umożliwi Państwu wykonanie trójwymiarowych badań płodu.

Beauty Salon

Więcej...

Oferta Dla Twojej Firmy

Nasza placówka świadczy kompleksowe usługi z zakresu Medycyny Pracy oraz specjalne pakiety usług medycznych.

Beauty Salon

Więcej...

Docenili nas

Przychodnia ADO MED 2 wielokrotnie została wyróżnieni w różnego rodzaju konkursach i rankingach.

Beauty Salon

Więcej...

karta upominkowa q v1

Zrób Prezent Najbliższym.
Wspaniały Pobyt w górskiej scenerii.

Sprawdź szczegóły

Kontakt z nami:

Home
Ado Med 2
ul. St. Batorego 19
41-500 Chorzów
Phone
32 247 00 29
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

            

przyjazna przychodnia