• header1.jpg
 • header2.jpg
 • header3.jpg
 • header4.jpg
 • header5.jpg
 • header6.jpg

szczepienia1

umow sie

praca dla Ciebie

stomatologia

WIELKI EVENT V1

Kilka słów o naszej przychodni.

            

W latach 2003, 2004 i 2005 roku firma została uhonorowana Medalem Europejskim, prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club (promującym produkty i usługi spełniające standardy europejskie). W 2005r. i 2006r. placówka, jako jeden z dwóch śląskich niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej został wyróżniony przez ogólnopolska gazetę Rzeczypospolita. Posiadamy także system Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000, który gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług.

Siedziba znajduje się w Chorzowie przy ul. St. Batorego 19. Obecnie modernizowany jest budynek szpitalny w Chorzowie przy ul. Strzelców Bytomskich 11, który pozwoli na rozszerzenie istniejącej oferty.

Poradnia od początku istnienia zapewnia okolicznym mieszkańcom podstawową opiekę medyczną. Nasi pacjenci mają dostęp do wielospecjalistycznej opieki medycznej w poradniach takich jak: chirurgiczna, profilaktyki schorzeń piersi, chorób tarczycy, proktologiczna, ortopedyczna, ginekologiczna, dermatologiczna, onkologiczna, kardiologiczna, otolaryngologiczna, neurologiczna, endokrynologiczna, stomatologiczna. Od roku 2013 poradnia świadczy usługi z zakresu Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Wychodząc naprzeciw rosnącej trosce pracodawcy o zdrowie pracowników zapewniamy zaplecze medyczne w postaci Medycyny Pracy i Pracowni Psychologicznej. Wykonujemy badania lekarskie profilaktyczne i sanitarne oraz badania psychologiczne i psychotechniczne. Zapewniamy badania dla pracowników na stanowiskach z zagrożeniami zawodowymi, a także badania dla kierowców ubiegających się o przyjęcie na kurs prawa jazdy, przedłużających uprawnienia do kierowania pojazdami jak również badania dla kierowców zawodowych. Nowoczesna aparatura umożliwia wykonywanie badań z zakresie RTG, USG (aparaty USG posiadają kolorowy Doppler oraz Power Doppler) oraz badań mammograficznych (aparat najnowszej generacji). Jako jedna z niewielu placówek wykonujemy nowoczesne badanie USG 4D. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami analitycznymi, ośrodkiem tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego oraz z pracownią badań histopatologicznych.

Budynek szpitalny przy ul. Strzelców Bytomskich 11 w Chorzowie umiejscowiony jest w centrum największego w okolicy zespołu szpitalnego. Obecnie prowadzona modernizacja ma na celu przystosowanie obiektu do świadczenia usług kompleksowej onkologicznej opieki medycznej.

Godnym zaznaczenia jest fakt, iż zarówno infrastruktura jak i zaplecze techniczne NZOZ ADO-MED 2 jest na wysokim poziomie. Zapewniamy najwyższą jakość usług poprzez wykwalifikowany personel medyczny. Nasi pracownicy służą radą i pomocą w każdej sytuacji. Gwarantujemy kompleksową opiekę medyczną oraz szybki dostęp do usług medycznych. Spełniamy oczekiwania zarówno indywidualnych klientów, jak i dużych przedsiębiorstw.

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Aktualne Promocje!

Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych promocjach na różnego rodzaju usługi i zabiegi medyczne.

Beauty Salon

Więcej...

Badanie Płodu 4D

Najnowocześniejszy sprzęt stosowany w naszej placówce umożliwi Państwu wykonanie trójwymiarowych badań płodu.

Beauty Salon

Więcej...

Oferta Dla Twojej Firmy

Nasza placówka świadczy kompleksowe usługi z zakresu Medycyny Pracy oraz specjalne pakiety usług medycznych.

Beauty Salon

Więcej...

Docenili nas

Przychodnia ADO MED 2 wielokrotnie została wyróżnieni w różnego rodzaju konkursach i rankingach.

Beauty Salon

Więcej...

karta upominkowa q v1

Zrób Prezent Najbliższym.
Wspaniały Pobyt w górskiej scenerii.

Sprawdź szczegóły

Kontakt z nami:

Home
Ado Med 2
ul. St. Batorego 19
41-500 Chorzów
Phone
32 247 00 29
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

            

przyjazna przychodnia